AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır: 'İhmal edilmiş Menemen’i düzlüğe çıkardık”
Haber
04 Ağustos 2022 - Perşembe 09:17 Bu haber 499 kez okundu
 
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır: 'İhmal edilmiş Menemen’i düzlüğe çıkardık”
- Haberi
AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır: 'İhmal edilmiş Menemen’i düzlüğe çıkardık”

Menemen’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, ihmal edilmiş Menemen’in, Aydın Pehlivan ve ekibi tarafından düzlüğe çıkarıldığını belirtti.

 

Nasır, “Menemen’in kaybolan yıllarını telafisi için 24 saat çalışan bir ekip var. Chp zihniyetinin engellemelerine rağmen hem merkezi idare hem de yerel idare olarak çalışıyoruz. Koyundere ile Seyrek Kapalı Pazaryeri ve Asarlık Gençlik Merkezi yolda” dedi.

 

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Menemen’deki programda; teşkilat, muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelirken, ev ziyaretleri de gerçekleştirdi. Menemen’deki ilk durağı Menemen İlçe Başkanlığı olan AK Partili Nasır, teşkilat buluşmasının ardından Hatundere Mahalle Muhtarı Seval Güneş ve mahalleli ile bir araya gelerek mahallelinin talep ve önerilerini aldı. Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ı ziyaret eden Nasır, proje ve yatırımlar hakkında bilgi aldı. Menemen’de engellemelere rağmen Aydın Pehlivan ve ekibinin çalışmalarını aralıksız devam ettiğini belirten AK Partili Nasır, “Aydın Başkanımız geldiği ilk günden beri Menemen’in kaybolan yıllarını telafisi için 24 saatini de Menemen’imize ayırıyor. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Menemen Belediyesi son bir buçuk yılda geçmişten kalan hem işçilerine olan borçlarını hem de diğer borçlarını öderken bir taraftan da hem sosyal hem de saha çalışmalarını sürdürüyor. Menemenliler de bu farkı kendi gözleri ile görüyor” dedi.

 

Asarlık’a devasa Gençlik Merkezi yolda

 

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Belediye başkan yardımcısı Durmaz Bayraktar, İlçe başkanı Ahmet Can Çelik ve Asarlık önceki dönem Belediye başkanı Alaaddin Aksak ile birlikte Asarlık’ta; İncipınar, Gölcük, Yeşilpınar, Zeytinlik ve Irmak Mahalle Muhtarı, STK temsilcileri ve bölge sakinlerinin geniş katılımlı bir toplantı yaptı. Bölge sakinlerinin sorun ve taleplerini dinleyen AK Partili Nasır, Asarlık bölgesinin 25 Yıllık CHP iktidarı döneminde hep ötelendiğini ifade ederek “Yıllardır hizmet alamayan bir Menemen ve Asarlık bölgesi vardı. Ancak son bir buçuk yılda yerel hizmet nasıl olur Aydın Başkanımız ve ekibi herkese gösteriyor. Belediyemiz, vatandaşlarımızın ihtiyacı doğrultusunda Koyundere ve Seyrek’e birer pazar yeri inşa ediyor. İlk etapta Koyundere mahallemize 3 bin metrekare, Seyrek Mahalle’mizde ise bin metrekare prefabrik pazar yeri inşa ediliyor. En kısa zamanda sizlerin hizmetinde olacak.

 

Devasa Asarlık Gençlik Merkezi projesi ise yolda. 16 bin metrekare alanda Gençlik Merkezimizi hayata geçireceğiz. İçerisinde Gençlik Merkezi, kafeterya, açık – kapalı yüzme havuzu, çocuk trafik parkuru, halı saha ve parkların olacağı tesis ile hemşehrilerimizin faydalanacağı çok amaçlı bir yer olacak. Chp zihniyetinin tüm engellemelerine rağmen hem merkezi idare olarak hem de yerel idare olarak Menemen’imiz için çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Milletimizin desteği ile ülkemizin geleceği aydınlık

 

'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ şiarıyla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, şöyle devam etti: “AK Parti olarak bizim siyasetimizin temelinde milletimiz var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK parti hükümetleri döneminde; halka hizmetin hakka hizmet şiarıyla çalıştıklarını; inkar ve asimilasyon politikalarının sonlandırıldığını, etnik kimliklerin önündeki tüm yasakların kalktığını, tarih boyunca coğrafyamız ve milletimiz üzerinde oynanan emperyalist oyunlarla ayrıştırılmaya çalışılanlar milletin sağduyusu sayesinde başarıya ulaşılamadığını ifade ettiler. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimizle darbelere geçit vermedik, milletimizin etnik, dinsel ve tensel ayrımcılık sorununu kaldırdık. AK Parti olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana vesayet odaklarının hedefi olduk. Lakin bu vesayet odaklarının onca çabası ve çalışmalarına rağmen, vesayet odaklarını bir bir kırdık. Bütün oyunlara rağmen bizi esas hedeflerimizden uzaklaştıramadılar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Demokraside, Ekonomide ve Diplomaside yaptığı atılımlar ile Bölgesinde ve Dünyada önemli bir güç haline geldi, milletimizin desteği ile ülkemizin geleceği aydınlık olacak”

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İzmir, Milletvekili, Necip, Nasır:, 'İhmal, edilmiş, Menemen’i, düzlüğe, çıkardık”,
Yorumlar
Haber Yazılımı